Magic.ee

Draft

Maailma parim moodus Magicut mängida

Õppevideo:


Then a limited format like booster draft may be for you. Unlike constructed formats, where you arrive with a carefully constructed deck ready to play, limited formats allow you to build a deck from new cards as part of the game.

Drafti alguses avab iga mängija ühe buustri ja valib sealt kõige parema kaardi, mis võiks tema pakki sobida. (Ära seda kaasmängijatele näita!)

Then everyone passes the rest of their pack to player on their left, each player then picks a card from the pack they just received before passing again. This process continues until all the cards in those packs have been drafted. Then each player opens a second pack, but this time, you pass the pack to your right. After all those cards are drafted, you do the same with the third pack, passing to the left again.


Meeldetuletuseks:

Mängupaki ehitus:

Kui kõik kaardid on draftitud, siis ehitab iga mängija omale nendest mängupaki.Meeldetuletuseks :

Ära unusta turniiril- või niisama mängides kaartidele ümber panna kaitsekilesid. Nii saad sa oma hinnalisi kaarte kaitsta kulumise või kaasmängijate rasvaste näppude eest.


Kindlasti hoolitse, et sul oleks olemas sinu pakis vajalikud tokenid/counterid. Enamik tokeneid on kergesti saadaval ja counteritena võid kasutada ka täringuid.


Paber ja pliiats on parimad sõbrad elude märkimiseks. Nii tead sa alati mis mängulaual toiminud on ja erimeelsusi on nii kerge lahendada.


Turniiril mängimiseks on vajalik Magic Companion äpp.


Mängu reeglid :

Lihtsam ülevaade on meie "Kuidas mängida?" leheküljel Eesti keeles ära selgitatud.
Reeglid (Eesti k.)

Mängu täielikud reeglid leiad Inglise keeles Wizardi leheküljelt.
Reeglid (Inglise k.)